O tantre

Zázrak menom tantra

Tantra a jej história

Tantra je pravdepodobne najstaršie známe umenie posvätnej sexuality, ktorá sa dnes praktizuje.

Niektorí ľudia veria, že sa Tantra vyvinula z praktík jogy, ktorá rovnako ako Tantra je o oslobodení a spojení.

V skutočnosti mnoho fyzicky náročných pozícií z tantrického milovania, sú vlastne cviky z jogy, určené na prebudenie Vášho vnútra.

Slovo Tantra je zložené z dvoch častí. Prvá časť (Tan)znamená rozšíriť, pripojiť alebo tkať. Druhá časť(TRA)znamená náradie alebo pomôcka.

Preto definícia pojmu Tantra ma dvojaký význam, je to nástroj, pomôcka, ktorá má rozšíriť, oslobodiť a priviesť dohromady.

Kto chce dokonale porozumieť tantre, musí ju vyskúšať.

Čo je Tantrická masáž

Je to masáž, počas ktorej pocítite prúdenie sexuálnej energie všetkými zmyslami.

Energia prúdi medzi masérkou, ktorá ju odovzdáva a Vami, klientom, teda prijímajúcim. Začína sa rituálom, ktorý je veľmi dôležitý, lebo Vás dokonale pripraví na prijímanie tejto energie, ktorú počas samotnej masáže pocítite.

Tantrickú masáž môže absolvovať každý bez rozdielu pohlavia alebo vierovyznania, každý kto ma chuť a odvahu túto úžasnú masáž absolvovať.

Samozrejme je viac stupňov a programov masáži, každý si môže vybrať podľa chuti, nálady a hlavne stupňa sebaovládania.

Ak ste sa nikdy predtým s Tantrickou masážou nestretli, ochotne Vám poradíme už počas telefonického rozhovoru, alebo emailovej komunikácie, alebo až v štúdiu po rozhovore so samotnou masérkou. Samozrejme záleží aj podľa toho, koľko času si určíte na vlastnú masáž. Treba si uvedomiť, že keď sa pre masáž rozhodnete, musíte si čas vymedziť, aby ste si ju mohli naplno vychutnať.

V našom štúdiu máme čisté a krásne priestory, ktoré sú priamo stvorené na regeneráciu a relax, ktoré si u náš užijete všetkými zmyslami. Hneď po príchode do štúdia na vopred dohodnutý čas, vám otvorí Vaša masérka ktorú ste si vybrali. V štúdiu ste len vy dvaja, takže je zaručená absolútna diskrétnosť. Na odbúranie počiatočného stresu Vám bude ponúknutý drink (NEALKO), alkohol je počas masáže zakázaný. Vaše zmysly by po vplyvom alkoholu nedokázali precítiť masáž dokonale všetkými zmyslami. Po krátkej konverzácii a dohodnutí sa na programe tantrickej masáže, sa prejde k samotnému programu

UPOZORŇUJEME, ŽE V NAŠOM ŠTÚDIU SA EROTICKÉ SLUŽBY NEPOSKYTUJÚ!

Tešíme sa na Vás,

 

Lejla & Jasmina