Angels Tantra

Naša ponuka

Naša ponuka

1. stupeň Tantrickej masáže - Intenzívna masáž telom.

Tento program začínate v sprche, po ktorej absolvovaní sa vám prehrejú svaly a odbúra stres a vy ste dokonale pripravený na prijímanie pozitívnej energie.

Prejdete do miestnosti ,kde sa bude masáž konať, hudba, sviečky, vôňa horúceho oleja, všetko je pripravene len pre vás.

Masérka začne masáž s uvítacím rituálom NAMASTE, ktorého cieľom je otvorenie čakier a zlozenia účty jeden druhému.

Po tomto oslobodzujúcom úvode budete jemne poriadny o ľahnutie si na ležadlo. Začína sa v ľahu na brucho.

Masérka vás jemne prikryje sárongom a začne masáž jemnými dotykmi. Po chvíli prejde k prikladaniu horúcich ručníčkov, ktoré je nie len prijemne, ale tiež pomáha k uvoľneniu svalov. Po každom zložení ručníčka nasleduje vysušenie miesta jemným dotykom.

Po ručníčkoch nasledujú jemne dotyky rúk po celom tele, aby tak bolo pripravene na horúci olej. Z hygienických dôvodov pštrosie pera a vejáre nepoužívame.

Celotelová masáž olejom ,ktorá sa začína na chrbte, konci chodidlami.

Keďže sa tato masáž vola Masáž telom, si počas masáže nanesie na telo horúci olej a masáž počas polohy na brušku konci naozaj originálnym prvkom, masážou vlastným telom ,počas ktorej je miestnosť naozaj nabitá sexuálnou energiou, ktorú určíte pocítite obaja.

To iste aj keď ležíte na chrbte. Samozrejme vaša masérka nevynechá ani jedinú partiu vášho tela, takže aj ruky, nohy, chodidla a prsty pocítia čo znamená naozajstne rozmaznávanie v pravom zmysle Slovana úplný koniec prichádza masáž intímnej zóny, ženy alebo muža, čo je počas tantrickej masáže úplné prirodzene, pretože v Tantre sa berie telo ako celok, nijaká časť sa nevynecháva.

Počas masírovania intímnej zóny môže prísť k vyvrcholeniu, čo je úplné prirodzene, ale samozrejme nie nevyhnutne, pretože ten zážitok, ktorý počas tejto masáže zažijete, je úplné nezabudnuteľný a je natoľko oslobodzujúci, že sa z veľkou pravdepodobnosťou vrátite ho znovu absolvovať.

Zažijete úžasné odbúranie od stresu a každodenných povinnosti. Po masáži môžete zostať chvíľu ležať a užívať si to čo ste pravé zažili.

Táto masáž je úvodom do Tantry, je určená pre všetkých, ktorí chcú vedieť, čo Tantra prináša a čo sa pri nej odohráva.

Ostatne programy sú vystupňované podľa času a hlavne podľa stupňa sebaovládania každého jednotlivca.

2. stupeň tantrickej masáže - TANTRICKÝ DÁŽĎ

Masáž Tantrický Dážď je v podstate Masáž telom, ale má pridaný atraktívny bonus.

Táto masáž sa začína tak, že už počas uvítacieho rozhovoru Vaša masérka pripraví horúci kúpeľ s vonnými soľami na uvoľnenie zmyslov.

Vy sa potom v kúpeľni pripravíte na kúpeľ, kde sa k Vám Vaša masérka prípoji a konverzácia pokračuje príjemným spôsobom, počas ktorého dostanete uvoľňujúcu masáž nôh a šije v horúcom kúpeli.

Ak kúpeľ nepatri medzi Vaše obľúbené činnosti a vybrali ste si tento program ,kúpeľ sa môže zmeniť na uvoľňujúcu a osviežujúcu sprchu. Potom sa pokračuje v masáži telom.

3. stupeň tantrickej masáže Kráľ Tantry.

Tento stupeň tantrickej masáže obsahuje prvky masáže Tantrický dážď, má však pripojený prvok, ktorý vedia oceniť len niektorí jednotlivci.

Masáž totiž končí masážou prostaty a absolvovať by ju mal len človek, ktorý dôkaze oceniť tento druh potešení.

4. stupeň tantrickej masáže - Zmyselná tantra

Tento stupeň tantrickej masáže obsahuje veľmi dráždivé prvky a odporúča sa pre tých klientov ktorí už absolvovali tantrickú masáž aspoň raz, pretože si vyžaduje obrovskú dávku sebakontroly.

Počas tejto masáže ste nie len prijímateľmi energie ako u všetkých ostatných programov, ale naopak môžete energiu aj odovzdávať, takže je to vzájomné.

Počas tohto programu, ktorý začína ako Tantrický dážď vo vani, sa masérka nie len že dotýka vás, ale aj Vy sa môžete dotýkať jej a to tak ,že Vám vezme ruky a presne mierenými pohybmi sa učíte prvky tantrickej masáže priamo počas programu, takže nie len prijímate energiu, ale aj odovzdávate.

Tento program je špeciálne upravený pre klientov, ktorí chcú byť odovzdávateľmi, nestačí im len prijímať .

5. stupeň tantrickej masáže: 4 ručná Telová alebo 4 ručná Zmyselná Tantra

Ako Vám názov správne napovedá, tento druh tantrickej masáže je vykonávaný 2 masérkami a je určený pre klientov, ktorí sa chcú nechať rozmaznávať 2 masérkami naraz.

Je už len na samotnom klientovi, či chce byť len prijímateľ, takže si vyberie Telovú Tantru, alebo chce byť aj odovzdávateľ energie a vyberie si Zmyselnú tantru.

Tešíme sa na Vás,

 

Lejla & Jasmina